Serbian

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZVEZDE GRANDA 20008/2009


+3
JELENA N
M@len@
Milly Markizeta
7 posters

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Milly Markizeta
    Milly Markizeta


    Broj poruka : 92
    Datum upisa : 02.04.2009
    Godina : 29

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  Milly Markizeta Čet Apr 02, 2009 11:02 pm

    jao pa moja koleginica(obe smo super moderatori) i snajka je jednom recju divna osoba...jest da se nas dve stalno svadjamo ali to radimo zato sto se volimo
    ona mi je oko svega puno pomagala i kad sam bila tuzna ja samo nju pozovem i odma me raspolozi...ona me je skroz promenila..i puno zahvaljujem Marku jer je on zasluzan sto sam upoznala ovako divnu osobu kao Jeku.volm je najvise na svetu i ona to zna..ona je jednostavno deo mog zivota bez nje i njenog ludila ne bi mogla da zamislim zivot...nema dana da se nas dve ne cujemo i to po 2-3 puta na dan i pricamo po dva sata...ona zna koliko je ja volim..
    snajka volim te puno ma obozavam teeee...i jedva cekam maj da se upoznamo I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
    M@len@
    M@len@


    Broj poruka : 38
    Datum upisa : 02.04.2009
    Godina : 32
    Lokacija : Beograd

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  M@len@ Pet Apr 03, 2009 4:37 pm

    Jeca je super,normalna,opustena..opicena Smile stv je ludaca Smile sve naj o njoj Smile
    JELENA N
    JELENA N


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 02.04.2009

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  JELENA N Pet Apr 03, 2009 5:03 pm

    jaooooooooooo.....bas ste divne...ljubim VAS I VOLIM PUNO.I MENI JE TAKODJE JAKOOOOOOOOOOOOO DRAGO STO SAM VAS UPOZNALA........VOLIM VAS I LJUBIM PUNOOOOOOO I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
    Aranka92
    Aranka92


    Broj poruka : 5
    Datum upisa : 02.04.2009

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  Aranka92 Pet Apr 03, 2009 5:25 pm

    Moja seka, je najjj!!! OBOZAVAM JEEEE!!!! Looodaaaa, opicena, Very Happy Very Happy Very Happy Volim teeee sekoooo
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 68
    Datum upisa : 02.04.2009
    Godina : 36
    Lokacija : Šumadijski okrug,Topola

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  Admin Pet Apr 03, 2009 5:30 pm

    I ja je obozavam.........Mala moja sekica...... flower
    ~MAJA~
    ~MAJA~


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 03.04.2009

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  ~MAJA~ Pet Apr 03, 2009 7:19 pm

    jooj super mi je...mnogoo je voolim
    JELENA N
    JELENA N


    Broj poruka : 133
    Datum upisa : 02.04.2009

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  JELENA N Pet Apr 03, 2009 11:30 pm

    hvala vam....volim i ja vas punooooo I love you
    NeDa CaNsTwEnA
    NeDa CaNsTwEnA


    Broj poruka : 17
    Datum upisa : 02.04.2009
    Godina : 30
    Lokacija : Paracin

    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  NeDa CaNsTwEnA Ned Apr 05, 2009 12:54 pm

    moja slatka sekaa Smile volim je puunoo flower

    Sponsored content


    Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti? Empty Re: Sta mislite o ovoj fudbalerki i markizeti?

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Pon Sep 16, 2024 10:30 pm